UBIERANKI DLA DZIEWCZYNEK ONLINE - MODNIE, STYLOWO I KOLOROWO

Dziecięce Gry

Gry dla dziewczyn. W internecie można znaleźć dzisiaj niezliczoną ilość gier zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Dzieciaki bardzo chętnie grają w takie gry na komputerze, ale również na tablecie czy swoich smartfonach. Aplikacje mobilne są już tak popularne, że dzieciaki bez problemu surfują na swoich urządzeniach po internecie i grają i grają. Ważne jest, aby gry były przede wszystkim bezpieczne, bez agresji i przemocy. Co więcej mogą one dostarczać rozrywkę na wysokim, edukacyjnym poziomie. apacz-grydladziewczyn

Bezpieczne gry wcale nie są grami nudnymi, czy związanymi tylko z nauką. Dobrze zaplanowana gra jest ciekawa, wciągająca, dająca dziecku satysfakcję, ma walory edukacyjne, dydaktyczne, rozwija różne zmysły dziecka, jego wyobraźnię. Pozwala na przeżycie przygód z różnymi bohaterami i przeżycia emocji. Gry przygodowe czy zręcznościowe pomagają w koordynacji ruchowo wzrokowej dziecka.

W internecie można spotkać wiele gier skierowanych bezpośrednio do dziewczynek. Są to gry o tym co każda dziewczyna lubi robić, czyli przede wszystkim wszystkim co związane z modą. Może się wydawać, że takie gry mogą dostarczyć jedynie rozrywkę, ale spójrzmy na to z innej strony. Gry tego typu pozwalają stać się prawdziwą makijażystką, uczą sztuki odpowiedniego dobierania barw i kolorów, a w niejednej dziewczynie obudzą chęć stania się profesjonalną makijażystką. Podobnie z grami typu ubieranki, uczą wyczucia smaku, dobierania kreacji do różnych okazji. W wielu grach można projektować samemu ubrania, tworząc wykroje i używając różnego rodzaju materiałów. Często po zakończonej grze dziewczyny kontynuują zabawę w realnym świecie.

apacz-grydlachlopcowGry dla chłopców. Również chłopcy znajdą bezpieczne i rozwojowe gry skierowane do nich. Będą to wszelkie gry sportowe, które pozwolą poznać nowe dyscypliny, mogą zachęcić dziecko do uprawiania nowego sportu. Gry sportowe czy wyścigi uczą również rywalizacji i radzenia sobie z emocjami zarówno tymi pozytywnymi kiedy dziecko wygra, ale też tymi kiedy nie wszystko pójdzie po myśli dziecka. Znajdziemy też szereg gier logicznych, strategicznych, w które mogą grać oczywiście zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Tego rodzaju gry uczą logicznego myślenia, podejmowania decyzji. Pokazują, że istnieje związek przyczynowo skutkowy i każda decyzja ma swoje konsekwencję. Uczą oszczędzania, zarządzania farmą lub biznesem. Dzieci uczą się podstaw ekonomii, zarządzania wirtualnym pieniądzem. Uczą tworzyć wirtualne społeczności i życia w grupie z innymi graczami. Czasem dzieci muszą nieźle pokombinować, aby przejść daną planszę.

Dobrze sprawdzają się gry dla najmłodszych, które można uruchomić na urządzeniach mobilnych. Interakcja malucha i możliwość dotknięcia elementów takich jak na przykład puzzle, dają wiele frajdy, ale uruchamiają tez dodatkowe zmysły. Dziecko przesuwa element po ekranie, może ułożyć coś od najmniejszego do największego elementu lub zgodnie z kolorami. Dotyk oraz odczucia wzrokowe rozwijają jego umiejętności koordynacji oraz postrzegania. Będziecie zdziwieni jak szybko dziecko poradzi sobie z tymi czynnościami i jak dobrze wpłynie to na jego rozwój.